środa, 20 lipca 2016

Cera PLUS krem do skóry odwodnionej

Kolejnym kremem jaki przyniosłam z olsztyńskiego spotkania blogerek był krem do skóry odwodnianej od Cery PLUS. Byłam, go bardzo ciekawa, gdyż uwielbiam produkty silnie nawilżające. Czy się sprawdził?

Produkt zapakowany jest w kartonik, w którym znajdziemy tubkę z kremem. Lubię kremy w tubce, choć słoiczki wyglądają zdecydowanie estetyczniej i można postawić je na półce w łazience, kremy w tubce są bardziej higieniczne i łatwiej je ze sobą zabrać w podróż, co w okresie letnim się przydaje.

Składnikami aktywnymi kremu są mocznik (już na drugim miejscu w składzie!), kompleks lipidów OMEGA i panthenol.
Krem jest dość lekki. Dobrze się wchłania i przyjemnie aplikuje. Producent ostrzega,że bezpośrednio po aplikacji może wystąpić pieczenie lub mrowienie, ze względu na wysoką zawartość mocznika, lecz u mnie nie miało to miejsca.

Krem doskonale nawilża i regeneruje skórę. Doskonale sprawdził się podczas ostatnich upałów, moja skóra w żaden sposób nie jest przesuszona, właśnie dzięki niemu :)
Dostać go można w lokalnych aptekach i na stronie producenta KLIK .
Zdecydowanie warto wypróbować. 

1 komentarz:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.