środa, 14 czerwca 2017

Gel Brush Indigo Nails - poznaj produkt #11

Gel Brush od Indigo Nails to żele kolorowe, które zamiast w tradycyjnych słoiczkach, znalazły swoje miejsce w buteleczce z pędzelkiem. Niezwykła wygoda użycia to pierwszy plus tego produktu.
Kolejnym jest doskonała pigmentacja. Kolory często już po nałożeniu pierwszej warstwy mają całkowite krycie. Dodatkowo ich wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie.Buteleczka Gel Brush to wydatek rzędu 25zł za 5ml. Jest to bardzo korzystana cena, patrząc na to, że produkt ten jest bardzo wydajny (producent podaje, że starcza na około 23 klientki). Opakowanie jest biało- złote z zaznaczeniem koloru u góry opakowania, za co ogrooomny plus!
Żel jest rzadki. Bardzo dobrze rozprowadza się na paznokciu, nie zalewa skórek, nie cofa się w lampie. Utwardza się w 2min w lampach UV i 30s z lampach LED i dual LED.
Gel Brush to kolorowy żel, a co za tym idzie produkt twardy. Nadaje się na paznokcie przedłużone, zbudowane, twarde. Na naturalnej płytce może popękać.
Zdejmujemy go przez spiłowanie, gdyż nie rozpuszcza się w removerze.
Nadaje się również do zdobień.Ja bardzo lubię żele Gel Brush i nie wyobrażam sobie bez nich pracy. Są idealnie napigmentowane, w pięknych kolorach.  Używam ich również do paznokci utwardzonych bazą proteinową i trzymają mi się idealnie. Forma buteleczki jest dla mnie świetnym pomysłem, gdyż niestety żele w słoiczkach lubią sobie z nich "wychodzić". W tym przypadku, nic takiego nie ma miejsca. Żele te nie kipią. Polecam z całego serducha!
PODSUMOWANIE
-kolorowy żel w pędzleku
-nierozpuszczalny w removerze
-nadaje się na utwardzone wcześniej paznokcie
-na naturalnej płytce może pękać
-piękne kolory
-mocna pigmentacja
-rzadka konsystencja


UTWARDZANIE
30s lampy LED i dual LED
2min lampa UV

GDZIE KUPIĆ
na stronie głównej <klik> 
u dystrybutorów <klik> 

KOSZT
25zł 5ml

4 komentarze:

  1. kolejna paznokciowa nowość do przetestowania:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Możliwe, że przy najbliższych zakupach skuszę się na nie.:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Polecam mam kilka. Nadaja sie nawer na baze z modeny jako hybrydy i nic sie nie dzieje.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.