czwartek, 1 czerwca 2017

Pink Grapefruit Nail Art

Zaczynamy sezon na owoce. Czemu więc nie miałyby gościć na naszych pazurkach? Dziś różowy grejpfrut w towarzystwie Los Flamingos, efektu pixel i neonowej syrenki od Indigo Nails.
Kto lubi takie smakowite stylizacje? Bo ja tak!
Produkty jakich użyłam to:

Żel budujący Take Your Time Indigo Nails- zbudowałam nim paznokcie

Los Flamingos Gel Polish - piękny, żywy róż z najnowszej kolekcji Indigo

Sugarmama Gel Polish -  lekki pomarańcz z kolekcji Miami Indigo Nails

 Dry Top - pięknie błyszczący top hybrydowy, bez warstwy dyspersyjnej, recenzja topu TU

Master Nail Art 004 - cienki włos, syntetyczny o długości około 6mm, dobrze rozkłada mi się nim kolor, maluje ornamenty, precyzyjne linie

Pixel Effect Kopciuszek - piękne drobinki, zamknięte w małym słoiczku, mienią się tysiącem kolorów w słońcu. Must have zarówno na lato jak i karnawał!

Master Nail Art 005 - najcieńszy pędzelek do zdobień. Precyzyjny, idealny

Syrenka Neon Pink - piękna, żywa, żarówiasta

Sugar Effect Indigo Nails - gównie do zdobień typu sugar, ale ja używam do wszystkiego. Mocna pigmentacja, współgra z arte brillante, pięknie rozjaśniając kolory po wymieszaniu,nadaje im też lekko rzadszej konsystencji. 

Paint Gel- idealny do zdobień biżu, takich jak przedstawiłam w dzisiejszym filmie, a także jako kolor na cały paznokieć czy innych rysunków

P.S. mam problem z wgraniem zdjec z aparatu- karta zaniemogła, obiecuję że będą jutro


2 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.