piątek, 19 maja 2017

Crystal Top Indigo Nails -poznaj produkt #8

Paznokcie błyszczące jak szkło? To możliwe, dzięki produktowi, który dziś Wam przedstawię! A jest to Crystal Top Indigo Nails.


Crystal to top hybrydowy, który można stosować również na stylizacje żelowe i akrylowe.
Top kupić można w wersji 5ml (29zł) lub 10ml (55zł), w białej buteleczce z pędzelkiem.
Utwardza się w lampach LED, dual LED (30s) i UV (2min). Jest całkowicie rozpuszczalny w removerze, a jego formuła jest delikatna i bezpieczna dla paznokci.
 Crystal nie cofa się w lampie, ma dość rzadką konsystencję, aczkolwiek bardzo dobrze się nim pracuje i nie zalewa się skórek. 


Top ten pachnie bananami, uroczo! 
Crystal ma przepiękny połysk, niczym wypolerowane szkło. Posiada warstwę dyspersyjną. By doskonale błyszczał warto po utwardzeniu przetrzeć go Cleanerem Super Shine Indigo Nails, a następnie wypolerować wacikiem. 

Bardzo lubię ten top! Uważam, że jest idealny. Pięknie błyszczy, ciężko go zarysować. Koniecznie trzeba go mieć w swojej kolekcji.


PODSUMOWANIE
-top hybrydowy
-top hybrydowy rozpuszczalny w removerze
-nadaje się na hybrydę, stylizacje żelowe i akrylowe
-trwały
-pięknie błyszczy, niczym szkło
-pozostawia warstwę dyspersyjną

UTWARDZANIE
30s lampy LED i dual LED
2min lampa UV

GDZIE KUPIĆ
na stronie głównej <klik>
u dystrybutorów <klik> 

KOSZT
29zł 5ml
55zł 10ml

5 komentarzy:

  1. Nie mam go, ale chyba pora się zaopatrzyć. Używałam jakiś czas Dry Top z Indigo i byłam zadowolona, ale męczyło mnie trochę, że nawet jak po spiłowaniu została go tylko odrobinka, to i tak aceton nie ruszył hybrydy pod spodem.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie mam go, na od kilku miesięcy używam no wipe semilaca i nie planuję zmieniać :P

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.