niedziela, 7 maja 2017

Tropical Toucan Nail Art Tutorial

Zapraszam Was na filmik z nową stylizacją. Tym razem, znów inspiracja kolekcją Miami Indigo Nails. Tropikalny tukan w towarzystwie delikatnych ornamentów. Stylizacja letnia, wesoła i kolorowa.  Mi zdecydowanie kojarzy się z wakacjami w ciepłych krajach.
Jak wykonać podkład (ombre) pod dzisiejsze pazurki, zobaczyć mogliście tutaj.Produkty jakich użyłam to

Protein Base - zawsze nadbudowuje nią płytkę. Produkt kultowy, recenzja TU

Tiger Lily Gel Polish - bardzo ładna, pomarańczowa hybryda

Don't Worry Beach Happy Gel Polish- niebiesko-morski kolor z nowej kolekcji Miami

 Żele Arte Brillante Indigo Nails <recenzja klik>
 
Black Poison - intensywna czerń
Lemon Cake - delikatny, żółty kolor. Bardzo go lubię, gdyż pięknie wygląda na pazurkach
Caramel Cake- delikatny beż, o lekko pomarańczowawym zabarwieniu

Sugar Effect Indigo Nails - gównie do zdobień typu sugar, ale ja używam do wszystkiego. Mocna pigmentacja, współgra z arte brillante, pięknie rozjaśniając kolory po wymieszaniu,nadaje im też lekko rzadszej konsystencji.Malowałam pędzelkami:

Mater Nail Art 005 - bardzo cienki włos, niczym igła, idealnie precyzyjny, do cienkich liniiMasz zamiar zrobić sobie takie pazurki? Koniecznie pochwal mi się efektem :)!
 Na fb, snapie  (lashnnail) czy insta oznaczając mnie przy stylizacji, a także wpisując hashtagi #indigo #indigonails :)6 komentarzy:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.