środa, 3 maja 2017

Gold Net Nail Art

Wracamy na chwilę do delikatnych kolorów. Dzisiejsze zdobienie jest banalnie proste, a zarazem bardzo eleganckie i delikatne. Na wszystkich pazurkach położony mam kolor Miami Nude z nowej kolekcji Miami Indigo Nails. Na serdecznym palcu natomiast Stawberry Milk i to na nim będę wykonywać wzór.
Lubicie takie delikatne kolory, czy bliżej serca leżą Wam szalone neony? Ja przyznam szczerze, że uwielbiam takie kolory na paznokciach, co nie znaczy, że czasami nie lubię zaszaleć z czymś odważniejszym.
Produkty indigo jakich użyłam to
  
Protein Base - produkt kultowy, recenzja TU

Miami Nude Gel Polish - bardzo ładny "nudziak" z nowej kolekcji Miami.

Strawberry Milk Gel Polish - uroczy, pudrowy róż z kolekcji Miami. Ma delikatne krycie, gdyż jest to kolor pół-transparentny (takie było założenie producenta i taki ma być), natomiast po nałożeniu jego 3 warstw krycie staje się całkowite.

Wet Look Top - piękny błysk. Jest to top dający efekt faktycznie mokrych paznokci.  Jeśli lubisz mocny połysk koniecznie wypróbuj!

Cleaner Wipe Off - rewelacja do zdjęcia warstwy dyspersyjnej przy wykonywaniu zdobień

Paint Gel- idealny do zdobień biżu, takich jak przedstawiłam w dzisiejszym filmie, a także jako kolor na cały paznokieć czy innych rysunków

Buffer- bardzo dobrze matowi lakier pozostawiając gładką warstwę

Folia Transferowa złota - super do zdobień typu biżu i odbijania na Paint Gelu. Pamiętaj, by zawsze przykładać ją do paznokcia matową stroną i nie dotykać jej środka przed przyłożeniem, gdyż zamiAst na paznokciu, odbijesz folię na dłoni.

Pędzelek Master Nail Art 004 - świetny do zdobień, cienkie linie nie są dla niego problemem. Bardzo precyzyjny i mega przyjemny w pracy


Masz zamiar zrobić sobie takie pazurki? Koniecznie pochwal mi się efektem :)!
 Na fb, snapie  (lashnnail) czy insta oznaczając mnie przy stylizacji, a także wpisując hashtagi #indigo #indigonails :)12 komentarzy:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.