wtorek, 30 maja 2017

Dry Top indigo Nails - poznaj produkt #9

Top hybrydowy bez dyspersji, błyszczący niczym idealna szklana tafla? Tak! Dziś na tapecie Dry Top od Indigo Nails.


Czym wyróżnia się ten produkt? Przede wszystkiem tym, że nie posiada on warstwy dyspersyjnej, a co za tym idzie nie trzeba przemywać go cleanerem na koniec stylizacji. Dodatkowo nadaje się, a wręcz jest potrzebny, do wtarcia pyłków takich jak np. chameleon, melatmanix.
Dry top nadaje się na stylizacje hybrydowe, żelowe i akrylowe. Przy hybrydzie należy jednak pamiętać, że kładziemy go cienką warstwą, gdyż jest to produkt dość twardy i położony grubiej może popękać.
Nie jest rozpuszczalny w removerze, dlatego też chcąc zdjąć paznokcie właśnie w ten sposób należy go całkowicie spiłować.
Top kupić można w wersji 5ml (29zł) lub 10ml (55zł), w białej buteleczce z pędzelkiem.
Utwardza się w lampach LED, dual LED (30s) i UV (2min). Warto po wyjęciu z lampy dać mu chwilę i nie dotykać go od razu, gdyż inaczej można zepsuć błysk jaki powinien mieć. 
Konsystencja średnio gęsta, nie zalewa skórek, nie cofa się w lampie.

Bardzo go lubię, gdyż po 1 świetnie błyszczy, po 2 nie trzeba go przemywać, a po 3 prócz funkcji samego topu można wykorzystać go do różnego rodzaju zdobień. Od wcierania pyłków, po robienie kropelek rosy i innych wypukłości. Dla mnie produkt must have :)

PODSUMOWANIE
-top hybrydowy 
-top hybrydowy nierozpuszczalny w removerze
-nadaje się na hybrydę, stylizacje żelowe i akrylowe
-trwały
-pięknie błyszczy, niczym szkło
-nie pozostawia warstwy dyspersyjnej
-kładziemy go cienką warstwę na hybrydę, gdyż inaczej może popękać
UTWARDZANIE
30s lampy LED i dual LED
2min lampa UV

GDZIE KUPIĆ
na stronie głównej <klik> 
u dystrybutorów <klik> 

KOSZT
29zł 5ml
55zł 10ml 

3 komentarze:

  1. Sama nie robię sobie pazurków, ale widać fajny produkt.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupiłam kolejna butelkę i jestem bardzo rozczarowana, strasznie pęka. Mam same reklamację. Nigdy wcześniej z innym tropem nie miałam takiego problemu. Nie wiem czy to gorsza partia czy o co chodzi... Czytałam opinie i niestety nie tylko ja mam ten problem. Szkoda kasy i strata czasu :(

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.