wtorek, 14 marca 2017

Zdobycze targowe

Dziś będzie króciutko. Co upolowałam na targach? Oczywiście nowości Indigo ( o których również pojawi się osobny post z pokazaniem wszystkich dokładnie)!
15 nowych kolorów sygnowanych nazwiskiem Natalii Siwiec, cat eye Moonlight, neonowe syrenki i efekt pixel! Uzupełniłam też lakiery, które powoli mi się kończą, a także zaopatrzyłam się w ukochaną bazę proteinową w bardzo dobrej cenie (promocja 2+1).Kolejną rzeczą są rzęsy i produkty Posh Lashes do profesjonalnej stylizacji rzęs. W Poshu jestem zakochana całkowicie.  Od szkoleń po produkty, które zapewne z czasem opiszę na blogu. Musiałam zatem kupić rzęsy, taśmy, nowy klej numer 4 i opaskę.


Zakupy zaliczam do bardzo udanych :)!

12 komentarzy:

 1. Ile cudownych kolorów ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że wpadłaś w zakupowy szał! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Totalnie zazdroszczę udziału w targach! Czekam, aż Indigo doda nowe produkty na stronę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łooooo matko takie zdobycze to ja rozumiem ... normalnie zakochałam się w tych kolorkach <3 to teraz czekam na zdjęcia z użyciem tych wspaniałości i garścią inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Indigo jestem bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozazdrościć takich łupów:) Uwielbiam indigo, głównie za świetną jakość

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.