niedziela, 1 października 2017

Cat Eye Indigo Nails - poznaj produkt #15

Hit jesienny, jak i karnawałowy! Magiczne żele w pędzelku od Indigo Nails mieniące się smugą metalicznego koloru, to właśnie kocie oczy. 10 pięknych kolorów od Indigo podbija serce moich klientek.
Cat Eye nakładamy na utwardzony czarny podkład (może być żelowy, lub hybrydowy), a następnie specjalny magnes (zwykłym, lub bardziej precyzyjnym typu "stick") przykładamy bardzo blisko koloru, w taki sposób, w jaki chcemy uzyskać smugę. Zabieramy magnes i wkładamy do lampy (led/dual led 30s, UV 2 min).
Występują w wygodnej buteleczce z pędzelkiem, o pojemności 5ml.
Można dowolnie je ze sobą mieszać, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Świetnie wyglądają również w wersji matt z wzorkiem.
Bardzo mi się podobają! stwarzają przepiękny efekt kociego oka, doskonale zdobiąc paznokcie. Idealne na jesień, jak i karnawał.PODSUMOWANIE
-żel w pędzelku
-10 kolorów do wyboru
-nakładamy na kolor czarny
-można nakładać na hybrydę na naturalnym paznokciu bez wzmocnienia
-do stworzenia wzoru potrzebujemy magnes

UTWARDZANIE
30s lampy LED i dual LED
2min lampa UV

GDZIE KUPIĆ
na stronie głównej <klik>
u dystrybutorów <klik> 

KOSZT
25zł/5ml

8 komentarzy:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.