poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Base Gel Ultra Strong - poznaj produkt #3

Base Gel Ultra Strong, to baza hybrydowa od Indigo Nails, dedykowana do paznokci trudnych, głównie bardzo zniszczonych, na których hybryda nie trzyma się, . Posiada specjalną formułę "maksymalna przyczepność", której zadaniem jest przyciąganie koloru jak magnes.


Występuje w szklanej butelce z pędzelkiem, w pojemnościach 5ml (29zł) i 10ml (55zł). Jej konsystencja jest dość rzadka, dlatego należy uważać przy malowaniu, by nie zalać skórek. Najlepiej nie nakładać jej od razu na wszystkie 5 paznokci, a po kolei i utwardzać w lampie. Sprawi się zarówna lampa UV (czas utwardzania 2minuty), jak i lampy LED i dual LED (30sekund).

Ze względu na swoje właściwości, baza ta nie jest rozpuszczalna w removerze. Jeśli chcemy ją zdjąć trzeba ją po prostu spiłować delikatnie pilnikiem. Natomiast nie ma takiej potrzeby, gdyż zostawiona sama na paznokciach, utwardzi je i zabezpieczy przed urazami mechanicznymi.
Po pomalowaniu paznokci bazą należy delikatnie przetrzeć je suchym pędzelkiem do żelu, lub równomiernie przetrzeć wacikiem bezpyłowym, aby kolor rozprowadził się idealnie, nie tworzył smug i nie cofał w lampie. Baza posiada dużą dyspersję.


Lubię tą bazę, kiedy mam styczność z paznokciami bardzo zniszczonymi np. przez nieumiejętne zdjęcie żelu. Wiem, że zdecydowanie poradzi sobie nawet w takich przypadkach, a hybryda nie odpryśnie, ani nie zapowietrzy się. To że nie rozpuszcza się w removerze, również nie jest dla mnie przeszkodą, gdyż hybrydę ściągam frezarką, często nawet nie ruszając bazy,a uzupełniając ją i nakładając na to kolor.
Jeśli potrzebujesz bazy do ekstremalnych przypadków, koniecznie wypróbuj właśnie Base Gel Ultra Strong, a nie zawiedziesz się.

PODSUMOWANIE
-baza hybrydowa nie rozpuszczalna w removerze
-do trudnych płytek paznokcia, głównie bardzo zniszczonych
-maksymalna przyczepność do płytki i formuła przyciągająca kolor jak magnes
-rzadka konsystencja
-po pomalowaniu należy ją przetrzeć, ze względu na dużą dyspersję

UTWARDZANIE
30s lampy LED i dual LED
2min lampa UV

GDZIE KUPIĆ
na stronie głównej <klik>
u dystrybutorów <klik>

2 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.