czwartek, 15 czerwca 2017

Summer Bling Bling - jak przykleić cyrkonie by trzymały się do uzupełnienia

Dziś paznokcie w słonecznych, letnich kolorach z cudownym błyskiem. Kolor bazowy to O Sole Mio Gel Brush Indigo Nails. Piękna, kanarkowa żółć. Na nią nałożyłam nowość od Indigo i jest to syrenka black II, dająca niebiesko-zielony połysk.
Dodatkowo na środkowym palcu umieściłam prześliczne cyrkonie. I tu zaczynają się schody. Wiele osób z cyrkonii rezygnuje, boi się, że opadną i jest to ozdoba na chwilę. Nic podobnego! Przyklejone na zmatowionym pazurku, na klej Indigo, a na koniec otoczone (nie oblane!) topem 3D Gloss, wytrzymają do zdjęcia paznokci! Chcecie zobaczyć jak to zrobić? Zapraszam na film :)

Produkty jakich użyłam pochodzą z Indigo Nails i są to

O Sole Mio Gel Brush - piękna, kanarkowa żółć

Syrenka black 2 - cud-why pyłek o niebiesko-zielonym połysku

Nail Glue - klej do cyrkonii i tipsów

Top 3D gloss- pięknie błyszczący top hybrydowy

Cleaner Wipe Off - cleaner do przemywania warstwy dyspersyjnej

Sonda - do robienia kropeczek i łapania cyrkonii

Buffer - do matowienia pazurka

Cyrkonie - prześlicznie błyszczące


Masz zamiar zrobić sobie takie pazurki? Koniecznie pochwal mi się efektem :)!
 Na fb, snapie  (lashnnail) czy insta oznaczając mnie przy stylizacji, a także wpisując hashtagi #indigo #indigonails :) 3 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.