niedziela, 7 maja 2017

Tołpa Dermo Face Pinaka Strefa T - matująca pianka do mycia twarzy

Po tym jak mój ulubiony żel do mycia twarzy Organique się skończył, a mi nie było po drodze do sklepu, gdzie go kupię, postanowiłam wypróbować coś innego. Padło na matującą piankę Tołpa.


Po pierwsze ma bardzo przyjazne opakowanie z pompką, dozującą odpowiednią ilość produktu. Kupiłam ją w Hebe, w promocji za około 20zł.


Pianka dobrze doczyszcza pozostałości makijażu i resztki tuszu do rzęs, co dla mnie jest bardzo ważne.
 Jest łagodna, nie czuję po niej ściągnięcia skóry. Nie szczypią mnie oczy, a dzieje się tak po niewielu produktach, gdyż oczy mam bardzo wrażliwe.
Jest bezpieczna dla alergików, ze względu na swój skład (nie zawiera alergenów, sztucznych barwników PEG-ów, SLS-u, silikonów, mydła, parabenów i donorów formaldehydu).
Pianka doskonale nadaje się do mycia rzęs przedłużonych.  
Jeśli chodzi o uczucie nawilżenia, to osobiście go nie czuję, ale nie przeszkadza mi to, bo nie tego oczekuję od kosmetyku do mycia twarzy. 
Myślę, że będę po nią sięgać, jeśli to opakowanie mi się skończy. 

4 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.