niedziela, 25 marca 2018

Shea Sugar Body Scrub Indigo Nails

Nowość, która miała premierę na ostatnich targach Beauty Forum i na którą, przyznam się szczerze, bardzo czekałam! Shea Sugar Body Scrub od Indigo Nails to kosmetyk, który łączy w sobie dwie funkcje. Pierwszą jest delikatne usuwanie zrogowaciałaego naskórka, druga natomiast dogłębne odżywienie skóry.
Występuje w najpopularniejszym zapachu od Indigo - Seventh Heaven. Za 500ml produktu, zamkniętego w przepięknym błyszczącym pudełku z zakrętką zapłacimy 69zł.
Zawiera peelingujące cukrowe drobinki, a także 12% masła shea, 11% oleju kokosowego, olej macadamia, migdałowy i masło kakaowe.Jak sprawdził się u mnie?

Muszę przyznać, że polubiłam go od pierwszego użycia. Ma bardzo przyjemną konsystencję - w pudełku jest to produkt stały, natomiast pod wpływem ciepła delikatnie roztapia się na skórze.
Jak na peeling cukrowy, które są z natury delikatne, ten bardzo dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem, jednocześnie nie podrażniając ciała. Zdecydowanie nada się do skór wrażliwych.
Poza właściwościami peelingującymi,  doskonale odżywia i natłuszcza naskórek. Po jego użyciu nie trzeba stosować już żadnych balsamów i kremów. Dzięki tak bogatemu składowi sprawdza się idealnie przy mojej suchej atopowej skórze! Dodatkowo pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się na ciele dluuugie godziny!

Jest też wydajny, na jedną kąpiel nie potrzeba go dużo, a pojemność 500ml wystarczy nam spokojnie na kilka miesięcy, przy wykonywaniu peelingu raz w tygodniu.

Zdecydowanie będę do niego wracać!

4 komentarze:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.