poniedziałek, 26 marca 2018

Mousse Gel Indigo Nails

Dziś na tapecie nowość (jedna z wielu) jaką Indigo Nails zaprezentowało nam na targach Beauty Forum. Muszę przyznać, że jak tylko przyszedł do mnie sms, opisujący żele pianki w 35 kolorach, czekałam z niecierpliwością, kiedy będę mogła je wypróbować. Jestem już po pierwszych testach i mogę opisać wrażenia.
A wrażenia są! I to bardzo pozytywne!Zacznijmy od tego czym jest żel-pianka. To produkt kolorowy, przeznaczony do szeroko pojętego nail artu, a w szczególności do wypukłych zdobień. 
Zamknięte są w malutkich tubkach o pojemności 4ml, zapakowane w biały kartonik ze znacznikiem koloru w kształcie piórka (urocze!). Dostępne są w 35 kolorach w cenie 25zł za sztukę. 
Mają gęstą konsystencję, przez co nie spływają i dają możliwość precyzyjnego wykończenia wzoru. Pigmentacja tych produktów jest doskonała, a kolory bajeczne!Nie posiadają warstwy dyspersyjnej, przez co nie wymagają topu na koniec stylizacji z ich użyciem.
Są łatwe w aplikacji. Można dowolnie je ze sobą mieszać, tworząc niepowtarzalną gamę kolorystyczną. Szczególnie polecane do zdobień 3D, wypukłych ornamentów, natomiast ja uwielbiam je również do ombre, gdyż przepięknie się cieniują.
Jedyną rzeczą o jakiej należy pamiętać to dokładne wymieszanie produktu - po prostu potrząśnij tubką przed użyciem, inaczej pigment może być nierówny. Czas utwardzania to 60s w lampie led i 2 min w UV.
Dla mnie miłość od pierwszego użycia! Z tymi żelami wykonywanie zdobień jest jeszcze bardziej przyjemne :)!


PODSUMOWANIE
- konsystencja musu
- 35 kolorów do dowolnego mieszania ze sobą, a także innymi produktami indigo
- przed użyciem należy wstrząsnąć tubką z produktem 
- idealne do zdobień 3d
- bez dyspersji

UTWARDZANIE
1 min lampy LED i dual LED
2min lampa UV

GDZIE KUPIĆ
na stronie głównej <klik>
u dystrybutorów <klik> 

KOSZT
25zł/4mll

6 komentarzy:

Każdy komentarz i obserwacja sprawia mi wiele radości, jeżeli masz ochotę napisz coś lub zaobserwuj, bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy nad moim blogiem. Jeśli zdecydujesz się zostawić po sobie ślad, na pewno z miłą chęcią zajrzę do Ciebie, by się odwdzięczyć.